Омега-3 світовий тренд здорового харчування

Вітаміни і БАДи преміум якості виробництва США. KnopMax® Вітаміни, Омега 3, Турмерик Куркумин, Колаген, Спіруліна, Мультівітаміни, Пробиотик і багато інших преміум продуктів торгової марки KnopMax®. Зроблено в США
Омега-3 позитивно впливають на здоров’я серця і судин, є структурними елементами мозку і сітківки ока, сприяють зміцненню суглобів, впливають на процес схуднення, корисні під час вагітності та лактації, і це далеко не все їх позитивні властивості. Жирні кислоти омега-3 необхідні для зміцнення здоров’я і активного довголіття всім, навіть здоровим і молодим людям, не кажучи вже про літніх. Поліненасичені жирні кислоти омега-3 (ПНЖК) є структурним матеріалом для кожної клітини, вони беруть участь в роботі практично всіх систем організму. Достатня кількість омега-3 забезпечує нормальний рівень холестерину в крові, знижує ризик утворення тромбів, робить судини більш міцними і пружними. Омега-3 зміцнює кісткову тканину, захищаючи отостеопороза; робить суглоби більш рухливими, запобігає артрит і його різновиди; оновлює клітини шкіри; зміцнює волосся і нігті, робить їх гладенькими.
Крім того, фахівцями доведено, що жирні кислоти володіють і протизапальною дією. А запальні процеси лежать в основі таких захворювань, як атеросклероз, і відповідно, інфаркт міокарда та інсульт. Основне джерело омега-3 морська риба, але чи достатньо її в раціоні сучасної людини? Численні тести і дослідження показали, що навіть у тих, хто строго стежить за раціоном харчування, співвідношення жирних кислот в організмі гарне, але недосконале. Саме тому варто уважніше ставитися до рекомендацій щодо додаткового прийому жирних кислот в чистому вигляді. При виборі омега-3 дуже важливо якість-в першу чергу потрібно знати, звідки сировину і спосіб його виробництва. Тут важливий західний підхід до якості при дотриманні міжнародних стандартов- на упаковці повинен бути знак GMP. Якщо виробник прозорий, то походження сировини теж вказано на упаковці.