Лецитин – піч, в якій згорає жир

Вітаміни і БАДи преміум якості виробництва США. KnopMax® Вітаміни, Омега 3, Турмерик Куркумин, Колаген, Спіруліна, Мультівітаміни, Пробиотик і багато інших преміум продуктів торгової марки KnopMax®. Зроблено в США

Лецитини представляють собою групу складних ліпідів, що виконують найважливіші функції в організмі людини.

Лецитин: склад

До складу молекул лецитину входять:
гліцерин
жирні кислоти – стеаринова, пальмітинова, олеїнова, лінолева
фосфорна кислота
холін – вітаміноподібні речовини, сировину для синтезу передавачів нервових імпульсів – нейромедіаторів.
Лецитин: функції

Основне завдання речовини – побудова клітинних мембран в організмі. Біологічні мембрани відповідають за обмін речовин, транспорт продуктів метаболізму, цілісність клітин.

Лецитини необхідні для передачі нервових імпульсів, для формування енергетичного резерву організму.

Лецитин: корисні властивості

Одне з головних властивостей лецитину – боротьба з поганим холестерином, що робить речовина дієвим для профілактики атеросклерозу. Він сприяє правильному засвоєнню жирів.

Лецитин – необхідний засіб для підтримки нормального функціонування нервової системи. Він сприяє підвищенню розумової активності, покращує пам’ять, допомагає при депресії.

Лецитин – один із засобів для підтримки здоров’я печінки.

Лецитин допомагає при деяких шкірних захворюваннях – псоріазі, нейродерміті.

Цей препарат – кращий друг печінки. Більша кількість лецитину в нашому організмі міститься саме в цьому органі – 65% від загального числа. Тому препарат лецитину призначається при будь-яких патологіях печінки – гепатитах, ожирінні печінки, інтоксикаціях, цирозах.

При алкогольної інтоксикації лецитин також підтримає здоров’я печінки і знизить неприємні симптоми абстинентного синдрому (похмілля). Він активізує здатність організму чинити опір токсинів і стимулює вироблення жовчі, провокує активну регенерацію (відновлення) клітин печінки. Хоча любителям випити треба лікувати не печінку, а голову.

Крім того, лецитин сильний антиоксидант, здатний виводити токсини з організму.

Крім того, лецитин активізує роботу ферментів з розщеплення жирів, стабілізує жировий обмін, сприяє кращому засвоєнню вітамінів А, D, E і K. Фосфоліпіди активізують мікроциркуляцію крові в організмі. Тому лецитин, практично не маючи побічних дій, незамінний для профілактики хвороб серця і атеросклерозу. Його також виписують пацієнтам в період відновлення після інфарктів та інсультів.

Прийом лецитину ефективний при багатьох захворюваннях, а також з метою їх профілактики. Наприклад, при фізичних і психоемоційних навантаженнях, постійних стресах прийом лецитину сприятиме поліпшенню загального стану організму і нервової системи.