Головний «щит» – в кишечнику

Вітаміни і БАДи преміум якості виробництва США. KnopMax® Вітаміни, Омега 3, Турмерик Куркумин, Колаген, Спіруліна, Мультівітаміни, Пробиотик і багато інших преміум продуктів торгової марки KnopMax®. Зроблено в США

Як укріпити імунітет? Саме це питання стає особливо актуальним в осінньо-зимовий період, коли в аптечці кожної сім’ї надовго «прописуються» всілякі засоби від застуди та грипу. Сучасне життя диктує свої правила – нам катастрофічно ніколи хворіти. Міцне здоров’я і сильний імунітет – це те, без чого сьогодні не обійтися ні дорослим, ні дітям. Безумовно, основа злагодженої роботи імунної системи – це здоровий спосіб життя і раціональне харчування. Але сьогодні в арсеналі людини також є численні «помічники», які зможуть зміцнити імунітет.

Головний «щит» – в кишечнику.
Дослідження останніх років беззаперечно доводять, що робота імунної системи безпосередньо залежить від стану нашого шлунково-кишкового тракту, кількості і видів мікроорганізмів, що населяють його, їх взаємодії.

Вперше, ще в 1907 році лауреат Нобелівської премії Ілля Мечников висунув теорію, що застосування корисних бактерій – пробіотіков- сприяє поліпшенню здоров’я. Але якщо ще зовсім недавно вважалося, що ці мікроорганізми позитивно діють тільки на травну систему, то сьогодні можна з упевненістю сказати: без нормальної мікрофлори кишечника не може бути хорошого імунітету.

Вчені виділили кілька видів пробіотиків, які «спеціалізуються» саме на підтримці імунної системи людини-біфідо-і лактобактерії – вони грають ключову роль у формуванні імунітету людини. Основне їхнє завдання – захист від вторгнення і розмноження чужорідних бактерій, придушення умовно-патогенних мікроорганізмів, стимулювання синтезу імуноглобулінів. При виборі препарату для зміцнення імунітету звертайте увагу на присутність у складі біфідо-і лактобактерій.