FAQ

Поширені питання і відповіді

Як доставляють товар по Україні?

По Україні ми доставляємо наші продукти за допомогою кур’єрської служби “Нова Пошта”. При замовленні понад 1000 грн – доставка безкоштовна.

Яка вартість адресної доставки по Києву?

Вартість доставки замовлень по Києву становить 50 грн.

Є можливість оплати замовлення платіжними картами Visa і MasterCard?

Так, у Вас є можливість оплатити замовлення картками Visa і MasterCard.

Звертаємо Вашу увагу, що Ви можете оплатити замовлення онлайн картою Visa і MasterCard.
При оформленні замовлення у нас на сайті, в графі “Оплата” вам потрібно вибрати «Liq Pay»

Після цього ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів, де вам необхідно підтвердити оплату.

Які види оплати ми приймаємо?

Ми приймаємо такі способи оплати:

Готівковий розрахунок;

Безготівковий розрахунок;

Оплата банківськими картами Visa, MasterCard і через сервіс Liq Pay.

Готівковий розрахунок можливий при доставці кур’єром. При кур’єрській доставці Ви віддаєте гроші нашому співробітнику, який видає вам товар з чеком. Підписавши товарний чек, ви підтверджуєте факт оплати та доставки. Оплата банківськими картами Visa, MasterCard здійснюється попередньо через сервіс онлайн-оплати Liq Pay.

Повернення товарів

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» статті 9 покупець може протягом 14 днів поміняти товар на такий точно: якщо товар не влаштував покупця за кольором, розміром або формою; не можна застосовувати за призначенням, але за умови, що товар не використовувався покупцем і має товарний вигляд, споживчі якості, заводську упаковку, пломби і при наявності документів, що підтверджують факт покупки. Якщо в момент обміну такого ж товару немає в наявності, то покупець може:

Купити будь-який інший продукт в нашому магазині.

Отримати назад свої гроші, витрачені на покупку товару.

Змінити товар на такий же при першому ж його надходження в продаж.

Під час процедури повернення грошей, розрахунки з покупцем проводяться виходячи з ціни на товар в день покупки. Ми повернемо гроші в день повернення товару або, в разі відсутності грошей у касі, не пізніше, ніж через 7 днів.

Де і як можна зробити обмін або повернення? Обміняти або повернути товар можна відправивши товар назад за допомогою служби доставки Нова Пошта. Будь ласка, зверніть увагу на додаток № 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 № 172 Відповідно до статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів». Кабінетом Міністрів України затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну або поверненню. До таких товарів відносяться: Продовольчі товари, лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни та інші

Залишились питання?

Будь ласка, зв’яжіться з нами для отримання додаткової інформації.

Зв'язатися